لیبل

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لیبل به معنای برچسب یا اتیکت می باشد که روی محصول درج شده و حاوی هویت و اطلاعاتی مربوط به آن می باشد. در اینجا منظور ما از لیبل، تکه سلفونی است که دور تا دور بطری های حاوی انواع نوشیدنی ها قرار می گیرد و حاوی هویت و اطلاعاتی مربوط به محصول می باشد. لیبل های تولیدی این شرکت از جنس سلفون می باشد که با تکنیک های چاپی روتوگراور و فلکسوگرافی تولید می شوند. لیبل های تولید شده در این مجموعه هم تک لایه ی چاپ از رو و هم به صورت دو لایه ی چاپ از زیر می باشند.


آی. ام. ال

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ظروف یکبار مصرف IML در واقع ظروف پلی پروپیلن هستند. فناوری IML ، به معنی لیبل گذاری درون قالب، همزمان با تولید ظرف است. در ظروف تولید شده با این روش، لیبل بخش جداناپذیر از بدنه ظرف می شود. این روش جدید برچسب زنی جایگزین جدیدتر و برتری برای چاپ مستقیم روی ظروف می باشد؛ که نسبت به روشهای دیگر بسته بندی دارای مزایای بیشتری است؛ از قبیل: مقاومت بسیار بالای لیبل در برابر آب و سطوح خشن، قیمت رقابتی و مقرون به صرف بودن این ظروف، قابلیت استفاده مجدد در مصارف خانگی، ماندگاری طولانی تر محصولات به منظور حفظ سلامت مصرف کنندگان، کیفیت بهتر تصاویر در چاپ و....


فرمینگ

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ظروف یکبار مصرف در زمان ما به یکی از نیازهای اساسی تبدیل شده اند. بسیاری از مواد غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی و... با بسته بندی های پلاستیکی به بازار عرضه می شوند. به همین دلیل بازار گسترده ای در تولید ظروف یکبار مصرف به وجود آمده است و تنوع این محصولات نیز بسیار می باشد.
در تولید ظروف در روش ترموفرمینگ از انواع مواد اولیه پلیمری همچون: پلی پروپیلن، پلی اتیلن و پی وی سی استفاده می شود. ظروف یکبار مصرف پروپیلنی با علامت اختصاصی PP به رنگ شیشه ای، نیمه شفاف، مستحکم، بسیار نرم و شکننده و قابل انعطاف می باشند.


کاغذ کره

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

یکی از انواع بسیار رایج بسته بندی کره، استفاده از کاغذ کره یا همان فویل آلومینیوم لمینت شده با کاغذ می باشد. سطح کاغذ، در تماس با محصول کره و سطح آلومینیومی آن، قسمتی می باشد که چاپ بر روی آن انجام می گیرد. پس از انجام مرحله ی چاپ، پیش از برش رول چاپی، فویل آلومینیوم برای ایجاد مقاومت بیشتر توسط دستگاهی امباس می شود. نقوش برجسته و بافتی که روی غالب کاغذهای کره وجود دارد همان نتیجه ی امباس کردن آن است.


کورنتو و کالیپو

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

از انواع تنوع در بسته بندی های بستنی، دو نوع کالیپو و کن کاپ یا همان کورنتو، از جمله محصولاتی می باشند که مجموعه ی سیمین پک توان تولید و عرضه ی آن ها را دارا می باشد.
چاپ کورنتو به دو صورت افست و فلکسو بر روی کاغذ فویل انجام می گیرد و پس از مرحله ی پانچ شدن، به شکل خشابی به دستگاه دوک کن منتقل می شود و با چسب حرارتی مخصوص،‌به شکل دوک در می آید.
کالیپو اما با چاپ افست بر روی کاغذ های مخصوص کالیپو، با مرکب های مناسب صنایع غذایی، چاپ و پس از پانچ شدن، توسط دستگاه مخصوصی و با دوخت آلترا سونیک دوک می شود.
هر دو محصول در بسته بندی های مناسب و به شکل دوک شده به مشتری تحویل داده می شود.


ساشه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

منظور از ساشه کیسه های کوچکی هستند که درون آنها مایعات یا مواد پودری غذایی( انواع سسها، پودر قهوه فوری و آبلیمو و...)،دارویی و بهداشتی (شامپو، لوسیون، لاک پاک کن، پد الکلی و ...) نگه داری می شوند و به دلیل برخورداری از ویژگی های ذیل مورد استقبال قرار می گیرند:

  • استفاده از تمام محتویات داخل پاکت ساشه در یک وعده
  • صرفه ی اقتصادی، به دلیل مصرف به مقدار مورد نیاز

تولید ساشه با توجه به محصولی که در بر می گیرند در انواع مدادی ، پودری و مایعات صورت می گیرد.
ما در مجموعه سیمین پک قادر به تولید انواع ساشه های از تک لایه تا چند لایه (فویل دار و بدون فویل) هستیم.


کارتن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برای ارایه به فروشگاه ها و حمل آسان محصول بسته بندی شده و همچنین برای محافظت از آن، راه حلی بهتر از بسته بندی مجدد در کارتن وجود ندارد.
چاپ کارتن به صورت چاپ افست و فلکسو به شکل لمینتی صورت می گیرد و یا غیر لمینتی تنها با تکنیک فلکسو انجام پذیر است.
تعداد لایه های کارتن بیان کننده ی میزان استحکام آن می باشد و با اعداد ۵،۳ و ۷ لایه تعریف می شود. انتخاب تعداد لایه ها با میزان سنگینی محصولی که داخل آن قرار می گیرد محاسبه می گردد. لایه ی آکاردئونی میانی کارتن، فلوت نامیده می شود که با اسامی A-B-C-D-E-Fدسته بندی می شود.


ساک خرید و نایلکس

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ساک خرید و نایلکس، از جمله اقلامی می باشند که جهت تبلیغات و یا معرفی محصول یا برند، به فروشگاه ها توسط صاحبان برند داده می شود؛ تا با ارايه ی اقلام فروشگاهی به مشتریان در این بسته ها، هر چه بیشتر خریداران را با نام برند و محصول خود آشنا کنند.
ساک خرید که بیشتر با نام انگلیسی آن (bag shopping ( در میان تولید کنندگان شناخته می شود؛ با دو شکل تک لایه ی چاپ از رو و یا دو لایه ی چاپ از زیر و با هر دو تکنیک چاپی فلکسو و روتوگراور، قابل تولید است. تعاریفی نیز برای شکل دسته ی ساک خرید و نحوه ی دوخت آن، وجود دارد که سبب می شود تا اشکال متنوعی از ساک خرید وجود داشته باشد. اما نایلکس داستان متفاوتی دارد. تولید آن ارزانتر است و با چاپ فلکسو به صورت تک لایه ی چاپ از رو تولید می شود. در مورد نایلکس نیز انواعی چون پهلو-کاست یا بدون کاست وجود دارد.


پاکت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پاکتها با توجه به ویژگی ها و کاربرد مورد نیاز در انواع مختلف به شرح ذیل تولید می شوند:

  • پاکت ساده
  • پاکت های بغل کاست ، ته کاست و سه طرف کاست
  • پاکت زیپ دار بسته بندی
  • پاکت وکیوم
  • پاکتهای پنجره دار شفاف در اشکال مختلف به جهت نمایان شدن محصول داخل پاکت
  • پشت متالایز رو شفاف یا کاملا شفاف

مجموعه سیمین پک قادر به تولید انواع پاکتهای پلاستیکی با مواد اولیه:

  • نایلونی و نایلکسی (مانند زیپ کیپ های ساده)
  • CPP ، OPP ، BOPP ، PE و PET که به دلیل چاپ پذیری و مقاومت بالا، بیشتر در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

کلیه حقوق برای گروه بازرگانی سیترا و مجموعه ی سیمین پک محفوظ است