لیبل

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لیبل به معنای برچسب یا اتیکت می باشد که روی محصول درج شده و حاوی هویت و اطلاعاتی مربوط به آن می باشد. در اینجا منظور ما از لیبل، تکه سلفونی است که دور تا دور بطری های حاوی انواع نوشیدنی ها قرار می گیرد و حاوی هویت و اطلاعاتی مربوط به محصول می باشد. لیبل های تولیدی این شرکت از جنس سلفون می باشد که با تکنیک های چاپی روتوگراور و فلکسوگرافی تولید می شوند. لیبل های تولید شده در این مجموعه هم تک لایه ی چاپ از رو و هم به صورت دو لایه ی چاپ از زیر می باشند.آی. ام. ال

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ظروف یکبار مصرف IML در واقع ظروف پلی پروپیلن هستند. فناوری IML ، به معنی لیبل گذاری درون قالب، همزمان با تولید ظرف است. در ظروف تولید شده با این روش، لیبل بخش جداناپذیر از بدنه ظرف می شود. این روش جدید برچسب زنی جایگزین جدیدتر و برتری برای چاپ مستقیم روی ظروف می باشد؛ که نسبت به روشهای دیگر بسته بندی دارای مزایای بیشتری است؛ از قبیل: مقاومت بسیار بالای لیبل در برابر آب و سطوح خشن، قیمت رقابتی و مقرون به صرف بودن این ظروف، قابلیت استفاده مجدد در مصارف خانگی، ماندگاری طولانی تر محصولات به منظور حفظ سلامت مصرف کنندگان، کیفیت بهتر تصاویر در چاپ و....


فرمینگ

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ظروف یکبار مصرف در زمان ما به یکی از نیازهای اساسی تبدیل شده اند. بسیاری از مواد غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی و... با بسته بندی های پلاستیکی به بازار عرضه می شوند. به همین دلیل بازار گسترده ای در تولید ظروف یکبار مصرف به وجود آمده است و تنوع این محصولات نیز بسیار می باشد.
در تولید ظروف در روش ترموفرمینگ از انواع مواد اولیه پلیمری همچون: پلی پروپیلن، پلی اتیلن و پی وی سی استفاده می شود. ظروف یکبار مصرف پروپیلنی با علامت اختصاصی PP به رنگ شیشه ای، نیمه شفاف، مستحکم، بسیار نرم و شکننده و قابل انعطاف می باشند.


کاغذ کره

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

یکی از انواع بسیار رایج بسته بندی کره، استفاده از کاغذ کره یا همان فویل آلومینیوم لمینت شده با کاغذ می باشد. سطح کاغذ، در تماس با محصول کره و سطح آلومینیومی آن، قسمتی می باشد که چاپ بر روی آن انجام می گیرد. پس از انجام مرحله ی چاپ، پیش از برش رول چاپی، فویل آلومینیوم برای ایجاد مقاومت بیشتر توسط دستگاهی امباس می شود. نقوش برجسته و بافتی که روی غالب کاغذهای کره وجود دارد همان نتیجه ی امباس کردن آن است.


کورنتو و کالیپو

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

از انواع تنوع در بسته بندی های بستنی، دو نوع کالیپو و کن کاپ یا همان کورنتو، از جمله محصولاتی می باشند که مجموعه ی سیمین پک توان تولید و عرضه ی آن ها را دارا می باشد.
چاپ کورنتو به دو صورت افست و فلکسو بر روی کاغذ فویل انجام می گیرد و پس از مرحله ی پانچ شدن، به شکل خشابی به دستگاه دوک کن منتقل می شود و با چسب حرارتی مخصوص،‌به شکل دوک در می آید.
کالیپو اما با چاپ افست بر روی کاغذ های مخصوص کالیپو، با مرکب های مناسب صنایع غذایی، چاپ و پس از پانچ شدن، توسط دستگاه مخصوصی و با دوخت آلترا سونیک دوک می شود.
هر دو محصول در بسته بندی های مناسب و به شکل دوک شده به مشتری تحویل داده می شود.


قالب تراویس ( JM Travis ) ترجمه و پشتیبانی توسط شرکت جومی ( کپی رایت تمام قالب ها بدون هزینه و توسط خود مشتریان قابل ویرایش می باشد )